JAJ - Vinotéka André

Viac ako 400 ročná tradícia pestovania vínnej révy a výroby vín rodiny Šebovcov z Modry je garantom tej najvyššej kvality privátnej značky JAJ sietí vinoték pod názvom Vinotéka André.

JAJ - Vinotéka André
Farba
Vinárstvo
Kategorizácia vína
Cukornatosť
Odroda vína
Vinohradnícka oblasť
Objem
3 € 6 €
Skladom

Nerozlučná spojitosť našich vín s pôdou, podnebím a umom našich ľudí Vám prináša jedinečný zážitok z vína. Výrobca prémiových vín z Bábu je garantom kvality privátnej značky JAJ v sieti vinoték pod názvom Vinotéka André. Intenzívna tmavá farba s jemným fialovým nádychom. Vôňa je intenzívna, pôsobí ovocne s typickým prejavom čiernych ríbezlí a černíc. ľahký závan bylinných aróm a celkový prejav pôsobí mäkšie vďaka čokoládovej aróme. Chuť vína je komplexná a extraktívna.
Skladom

Predstavujeme vám víno ružovej farby s arómou lesných jahôd. Chuť vína je plná, podporená harmonicky zapracovaným cukríkom.
Skladom

Predstavujeme vám víno zlatistej farby s arómou ruže a exotického korenia. Chuť vína je plná, svieža, s príjemným muškátovým podtónom.
Skladom

Predstavujeme vám víno zlatistej farby s arómou citrusových plodov a broskyne. Chuť vína je šťavnatá, svieža, s príjemným ovocným podtónom.
Skladom

Predstavujeme vám víno zelenožltej farby s arómou lipového kvetu. Chuť vína je svieža s veľmi dobrou plnosťou, kde prevažujú tóny citrusov a jemný lipový kvet.
Skladom

Predstavujeme vám víno zelenožltej farby arómou bielych kvetov a medu. Chuť vína je mohutná, plná a doplnená o charakteristickú chlebovinku.