Nealkoholické nápoje

Skladom

Zázvorový nápoj Rochester Dark Ginger je vyrobený podľa starého jamajského receptu, ktorý bol tradovaný po generácie. Je doslova elixírom zdravia. Vďaka jedinečnému spojeniu liečivých účinkov zázvoru a citrusov je veľmi prospešný v období chrípok a prechladnutí, podporuje imunitný systém, detoxikáciu, priaznivo vplýva na krvný obeh i trávenie a má protirakovinové účinky.
Skladom

Rochester Ginger nealkoholický zázvorový nápoj je výnimočný nealkoholický nápoj vyrobený vo Veľkej Británii podľa tradičnej receptúry z čias Charlesa Dickensa. Poskytuje jemný, čistý a osviežujúci zážitok, ktorý pretrváva dlhú dobu. Základom nápoja je zázvor, ktorý okrem výnimočnej chuti a povzbudivej sily pôsobí priaznivo aj na Vaše zdravie. Unikátna kombinácia bazových kvetov, prvosienky a hrozienok vytvára dokonalý chuťový zážitok.
Skladom

Nápoj tvorený z prírodných rastlinných výťažkov, hlavnou zložkou je zázvor.
Skladom

Táto jedinečná zmes prírodných extraktov tvorí jedinečný nápoj vhodný proti nachladnutiu, prehrieva organizmus, znižuje cholesterol, tlmí nevoľnosť, upravuje črevnú flóru, pomáha pri chudnutí, pôsobí protirakovinotvorne a pôsobí priaznivo na ľudský organizmus.