Tequila

Skladom

Olmeca Altos Plata je mexická tequila vyrobená zo 100 % pravej agáve z Los Altos. Ide o chutnú tequilu typu blanco, ktorá sa dokonale hodí do rôznych kokteilov. Je mimoriadne obľúbená a uznávaná za jej prirodzene hladkú a jemnú chuť pri popíjaní, ale aj pre to, že je šampiónom Margarita. Podľa najlepších barmanov sveta a ankety Drinks International je najvhodnejšia na tvorbu kokteilu Margarita. Farba: číra, krištáľová. Vôňa: svieža, sladká, bylinky, citrusy, agáve. Chuť: horko-sladká, citrusy, limetka, citrón, agáve. Záver: dlhý, príjemný, korenie, citrusy, kvety, olivy.
Skladom

Altos Reposado je najviac oceňovaná tequila od značky Olmeca, ktorá získala niekoľko celosvetových ocenení z The Tequila Masters, The San Francisco World Spirits Competition, Critics Challenge, Concours Mondial Bruxelles The Spirits Business atď. Olmeca Altos Reposado je mexická tequila vyrobená zo 100 % pravej, ručne zbieranej agáve z Los Altos. Nachádza sa vo veľmi peknej fľaši s minimalistickým dizajnom. Odporúčame podávať k rôznym kokteilom ako, Blue Margarita alebo Skinny Margarita. Farba: zlatá s oranžovo-hnedými odleskami. Vôňa: sladká, citrusy, pomaranč, grapefruit, agáve, vanilka. Chuť: komplexná, výrazná, taníny, citrusy, agáve, drevo. Záver: dlhý, vyvážený, ovocie, korenie, bylinky, vanilka.
Skladom

Kah Blanco Tequila predávaná v očarujúcej fľaši inšpirovanej tradičnými Calaveras používanými na oslavách Día de los Muertos (Dňa mŕtvych) v Mexiku, by bola strašidelným pekným doplnkom baru. Vôňa: Jemne trávnatá. Pocukrované mandle. Energická, bylinkové tóny agáve. Chuť: Rozvíjajúca sa orieškovosť. Citrus, škorica a korenisté teplo prichádzajú neskôr. Finiš: Stredne dlhý, plný dotykov byliniek. Celkový dojem: Dala by sa dať do lebky, no táto tequila je plná života.
Skladom

KAH Tequila Reposado je mimoriadne jemná tequila so 40 % obsahom alkoholu. Má intenzívnu plnú chuť s tónmi byliniek a agáve. Je vyrobená zo 100 % modrej agáve. Zrela 2 mesiace vo amerických dubových sudoch, vďaka ktorým získala jemné tóny vanilky a karamelu. Tequila sa nachádza v krásnej ozdobenej fľaši v tvare lebky, ktorá bola inšpirovaná tradičným sviatkom (oslavou) Dňa mŕtvych. Tanec so Satanom sa vykonáva s dlhými, visiacimi prevrátenými krížmi a verí sa, že Satan vedie tento tanec sám! Počas tohto rituálu na počesť diabla sa tequila naleje na zem ako obeta, ktorá ho upokojí a ochráni ľudí. Farba: jantárová. Vôňa: výrazná, agáve, karamel, vanilka. Chuť: karamel, agáve, ovocie, škorica, drevo. Záver: dlhý, výrazný, silný, bylinky, vanilka.
Skladom

Olmeca Reposado je obľúbená mexická tequila, ktorá obsahuje najmenej 51 % destilátu z modrej agáve odrody Weber, vyrába sa v štáte Jalisco. Zrela v dubových sudoch minimálne 5 mesiacov, čo jej dodalo nádhernú zlatistú farbu a omamnú arómu s nádychom dymu. Rozžiarte svoju noc na na zlato! Olmeca Reposado je celosvetovo najobľúbenejšia tequila zlatej farby s príjemnou citrusovou chuťou. Najlepšie chutí čistá alebo v rozmanitých exotických koktailoch. Tequila sa nachádza vo fľaši s objemom 1 l. Farba: zlatá s hnedými odleskami. Vôňa: sladká, ovocie, dym, korenie, tráva. Chuť: citrus, horko-sladká, drevo, agáve. Záver: stredne dlhý, mierne hrejivý, agáve, bylinky.