Tequila

Skladom

Olmeca je výberová mexická tequila vysokej kvality, ktorá obsahuje najmenej 51% destilátu z modrého agáve, vyrába sa v štáte Jalisco. Olmeca Silver (Blanco) je priezračne čistá tequila s čerstvou ovocnou chuťou modrej agáve. Vynikajúca je čistá alebo ako základ mnohých long drinkov a koktailov.
Skladom

Olmeca je výberová mexická tequila vysokej kvality, ktorá obsahuje najmenej 51% destilátu z modrého agáve, vyrába sa v štáte Jalisco. Olmeca Gold je celosvetovo najobľúbenejšia tequila zlatej farby s citrusovou chuťou a jemným nasladlým koncom. Najlepšie chutí čistá alebo v rozmanitých exotických koktailoch.
Skladom

Kah Anejo Tequila zreje 2 roky v amerických súdkoch z bieleho duba a potom sa naleje do týchto fliaš v tvare lebky, ktorých inšpiráciou je Deň mŕtvych - Día de los Muertos. Táto má dokonca ešte viac lebiek namaľovaných v očných jamkách. Lebky v lebkách. Pripomína účinok LSD. Vôňa: Veľa sladkého karamelu a vanilky. Náznaky dobre upečeného agáve. Chuť: Voňavý tabak, mliečna čokoláda, karamelový cukrík a hustý krémový pocit v ústach. Finiš: Dlhý a čistý. Celkový dojem: Pre fanúšika tequily, ktorý má trochu maškrtný jazýček, je toto to pravé.
Skladom

Kah Blanco Tequila predávaná v očarujúcej fľaši inšpirovanej tradičnými Calaveras používanými na oslavách Día de los Muertos (Dňa mŕtvych) v Mexiku, by bola strašidelným pekným doplnkom baru. Vôňa: Jemne trávnatá. Pocukrované mandle. Energická, bylinkové tóny agáve. Chuť: Rozvíjajúca sa orieškovosť. Citrus, škorica a korenisté teplo prichádzajú neskôr. Finiš: Stredne dlhý, plný dotykov byliniek. Celkový dojem: Dala by sa dať do lebky, no táto tequila je plná života.