A.H. Riise Caramel Cream Liqueur 17 % 0,7 l

O niečo sladšia alternatíva k znamenitým starým rumom A.H.Riise. Nechajte sa aj vy zlákať úžasným karamelovým likérom A.H. Riise Caramel Cream!

V časoch, kedy boli Americké Panenské ostrovy ešte dánskou kolóniou, boli likéry vstupnou bránou k luxusnému životu. Potešenie získané z hrejivého alkoholu s hustou smotanou bolo dôležitou súčasťou života mnohých výnimočných obyvateľov vtedajšej dánskej kolónie v Karibiku.

Základom likéru je extra starý A. H. Riise X.O. Reserve Single Barrel rum doplnený zmesou poctivých ingrediencií. Patrí k nim karamel, ktorý sa do likéru vyrába v súlade so starými cukrárskymi postupmi. Je to ľahký a lahodný karamel v duchu starých čias doplnený mliečnou smotanou od kráv voľne spájajúcich zelené lúky v srdci írskeho vidieka. Atmosféru morského pobrežia vám na záver pripomenie aj malý prídavok morskej soli, ktorá do likéru vnáša skvelú chuťovú vyváženosť. Výsledkom je harmonická chuť likéru s príchuťou rumu a slaného karamelu, ktorá je ideálnym spoločníkom k múčniku a káve.

Farba: známa farba caffe latte.
Vôňa: ľahká vôňa rumu a staromódneho karamelu so smotanou.
Chuť: hustá smotanová s mätou doprevádzanou jemnou kávou a chrumkavosťou soli.
Záver: hrejivé tóny rumu s trochou dubu obaleného do smotany.

Cena
20,50 €
17,08 € bez DPH
Dostupnosť:
Skladom