Adam Sýkora

Vinárstvo Sykora Fine Wines sa nachádza v srdci Malých Karpát, v malebnej vinohradníckej dedinke Limbach. Sme malá vinárska spoločnosť a našou pasiou je vytvárať najlepšie vína, aké nám poskytuje podnebie Slovenska. Našu spoločnosť vedieme s láskou k vínu, kde je samozrejmosťou stretávať sa s Vami osobne. „Milujeme rozprávať sa deliť a sa o vinárske zážitky.“ Každý rok nájdete u nás niečo nové, netradičné.

Adam Sýkora
Farba
Vinárstvo
Kategorizácia vína
Cukornatosť
Odroda vína
Vinohradnícka oblasť
Objem
8 € 12 €
Skladom

Silvánske zelené z Limbachu vždy predstavovalo kvalitu miestneho vinohradníctva. Toto terroair-ne víno je dôkazom kvality a umu vinára. 
Skladom

Víno iskrivej ružovej farby s nevtieravou ovocnou vôňou sladkého ovocia, najmä lesných plodov. V chuti vystupujú ovocno - korenisté tóny. Víno je suché a pritom plné.
Skladom

Víno sýtej purpurovej farby s fialovým odleskom. Vôňa jemne ovocná v popredí vystupujú čierne ríbezle a černice. Chuť je elegantná s drevnato - korenistým záverom a jemnými trieslovinami.
Skladom

Víno jasnožltej farby s jemným zlatistým odleskom. Vôňa pripomína prvotne egreše, zelené jabĺčko následne prechádza do bielych broskýň a prirodzenej odrodovej korenitosti. Chuť vína je svieža, ovocná a harmonická podporená v závere hravými kyselinkami.
Skladom

Víno krásnej žltej farby so zelenkavými odleskami. Vôňa nevtieravá s jemnými tónmi lipových kvetov, jabĺčka, limetky. Chuť je príjemne osviežujúca, kde cítiť prítomné ovocno - korenisté tóny. V závere podporená ľahkými kyselinkami.
Skladom

Víno iskrivo žltej farby so zelenými odleskami, plné muškátovo medových tónov. Chuť je plná s typickým odrodovým charakterom s príjemným medovo korenistým zakončením.
Skladom

Víno žiarivo zlatistej farby s ovocno - kvetinovou vôňou. Chuť je svieža a plná, podporená lahodnou kyselinkou, kde vystupujú tóny duly a zrelého jablka. Dochuť vína je hebká a harmonická. 
Skladom

Víno svetložltej farby so zelenkavými odleskami. Vo vôni sa snúbia tóny egrešu, zelenej broskyne, zeleného jabĺčka a žihľavy. Chuť je príjemne ovocná so sviežimi kyselinkami. Vínko je pohodovo piteľné.